اخبار فیلم ها, دسته‌بندی نشده, سایر رسانه‌ها

آغاز اکران عید فطر با «انفرادی» و «لامینور»

سه فیلم جدید اکران‌شده از روز چهارشنبه میزبان حدود 83هزار و 244نفر مخاطب شدند و پنج میلیارد و 300 میلیون تومان هم به گیشه اضافه کردند؛ در این میان بیشترین استقبال مخاطبان همچنان از فیلم‌های کمدی است.

 از روز چهارشنبه هفتم اردیبهشت‌ماه دو فیلم «انفرادی» و «لامینور» در نوبت اکران عید فطر جایگزین «قدغن» و «گل به خودی» شدند که به کف فروش خود رسیده بودند. البته با تعیین یک سرگروه جدید در شیراز فیلم «مغز استخوان» هم به چرخه اکران افزوده شد. در بین این سه فیلم، «انفرادی» بیشترین مخاطب را در طول دو روز اول نمایش عمومی خود در سینماها جذب کرده است.

کمدی «انفرادی» مسعود اطیابی  68هزار و 867 بلیت با رقم دو  میلیارد و 277میلیون تومان‌ و «لامینور» داریوش مهرجویی 9 هزار و 586 بلیت به میزان 286 میلیون  و 396 هزار تومان فروخته و فیلم «مغز استخوان» حمیدرضا قربانی هم با چهار هزار و ۷91 نفر مخاطب حدود 159میلیون تومان بلیت فروخته است.

با این حال فیلم پرمخاطب سال ۱۴۰۱ همچنان کمدی «سگ‌بند» با 829 هزار و 265 نفر است که فروش آن به ۲۶ میلیارد و 697 میلیون تومان رسیده است.

فیلم دفاع مقدسی «موقعیت مهدی» با ۳۳6هزار و 853 نفر مخاطب ۱۰ میلیارد و 135میلیون تومان فروش داشته و «شادروان» با فروش حدود ۲۵8هزار بلیت، هشت میلیارد و ۵85 میلیون عایدش شده است.

فیلم «روز صفر» که مثل دو فیلم قبلی در اکران نوروز به سینماها آمد، تاکنون ۲۲4 هزار و 543 مخاطب با فروش هفت میلیارد و 196میلیون داشته و «مرد بازنده» نیز با جذب ۱۵7 هزار و 754تماشاگر پنج میلیارد و 615میلیون فروش داشته است.

دو فیلم حذف‌شده از اکران یعنی «گل به خودی» و «قدغن» هم به ترتیب ۲2 هزار و 196نفر و فروش ۶۱9 میلیون تومان و ۶ هزار و ۵۸۱ نفر با فروش ۲۲۲ میلیون تومان را در پایان اکران خود ثبت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *