اخبار بهمن سبز, سایر رسانه‌ها

حضور ۹ اثر از تولیدات سازمان سینمایی سوره در بخش رقابتی جشنواره غدیر/ فیلم «هِناس» در بغداد نمایش داده می‌شود

سازمان سینمایی سوره با ۹ اثر که تولید آن را برعهده داشته است، در بخش رقابتی سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی – رسانه‌ای غدیر که ۲۹ تا ۳۱ تیرماه در بغداد برگزار می‌شود، حضور دارد.

 سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی- رسانه‌ای غدیر از امروز ۲۹ تیرماه با شعار «رسانه حرفه‌ای و اخلاق‌مدار» به صورت رسمی فعالیت خود را در شهر بغداد آغاز کرد.

در این جشنواره كه تا جمعه ۳۱ تیرماه ادامه دارد، شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی، موسسات تولید و توزیع فیلم، مطبوعات و خبرگزاری‌ها از کشورهای مختلف مشاركت دارند.

در این میان سازمان سینمایی سوره حوزه هنری نیز به عنوان یکی از مراکز تولید و توزیع فیلم در ایران، با آثار خود در بخش‌های رقابتی این جشنواره و همچنين در غرفه‌اى مشترک با حوزه هنرى در بخش جنبی و بازار فيلمى كه در كنار اين رویداد برگزار می‌شود، حضور دارد.

اسامی آثار حاضر در بخش رقابتی سیزدهمین دوره جشنواره غدیر که تولید و توزیع آن برعهده مرکز بین‌الملل سازمان سينمایی سوره بوده، به شرح زير است:

فيلم سينمایی «مديترانه» به کارگردانی هادی حاجتمند، مستند سینمایی «به دنبال صلح» به کارگردانی محسن اسلام‌زاده، فیلم کوتاه رئال- انيميشن «پيش از بهشت» به کارگردانی احمد حیدریان، فيلم كوتاه «خانه» به کارگردانی رضا زهتابچیان، فيلم کوتاه «كفش دزدک» به کارگردانی محمد پایدار، برنامه تلویزیونی «شوكران» به سردبیری پیام فضلی‌نژاد، نماهنگ «ايستاده‌ايم ٢» به کارگردانی محمدباقر مفیدی‌کیا، انيميشن «زوزو» به کارگردانی مانی وطن‌دوست، انيمشين «فان فارم» به کارگردانی سعید ضامنی‌آتنی و رسول شیری، تله فیلم «مهمان‌دار» به کارگردانی حسن حبیب‌زاده.

همچنین در بخش نمایش ویژه سیزدهمین دوره جشنواره غدیر، فیلم سینمایی «هِناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه از ایران که محصول سازمان سینمایی سوره است، برای مخاطبان به نمایش درمی‌آید.

سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی – رسانه‌ای غدیر که به مناسبت عید سعید غدیر از ۲۹ تا ۳۱ تیرماه (20 تا 22 جولای) مصادف با 20 تا 22 ماه ذی‌الحجه در شهر بغداد برگزار می‌شود، میزبان کشورهای مختلفی از جمله سوئد، لبنان، تونس، الجزایر، یمن، ایران، امارات، فلسطین، مصر، عمان، ترکیه، بلغارستان، لیبی، افغانستان، بحرین و… است.

 

منبع: سوره

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *