اخبار تصویری

گزارش فروش «گیشه 7» در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر

به گزارش روابط عمومی گیشه 7، با پایان سی و نهمین جشنواره فیلم فجر گزارش کامل سهم فروش سامانه «گیشه 7» از بلیت فروشی اینترنتی مردمی این رویداد مشخص شد.

سامانه فروش «گیشه 7» علیرغم مشکلات و اختلالات فنی روز نخست سامانه مرکزی فروش بلیت (سمفا)، در مدت برگزاری جشنواره فیلم فجر توانست 6016 قطعه بلیت صادر کند و فروش 1,359,500,000 را به ثبت برساند.

این سامانه توانست در مدت فعالیت کمتر از 6 ماه به عنوان یکی از سه سامانه معتبر فروش بلیت اینترنتی در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر حضور یابد. تعداد بلیت این سامانه از مجموع بلیت فروش رفته در استان تهران 901 قطعه و سایر استان ها 5115 قطعه بلیت و مبلغ کل فروش در استان تهران 264,700,000 ریال و سایر استان ها 1,094,800,000 ریال بوده است.

لازم به ذکر است در اختلال پیش آمده روز نخست پیش فروش بلیت های مردمی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، علیرغم استقبال خوب مخاطبان تهرانی و ثبت ۶۰۰۰ رکوئست تنها در یک ساعت اولیه در «گیشه 7»، به دلیل مشکل سمفا در ثبت درخواست و همچنین عدم پاسخ از سوی درگاه بانکی، کلیه رزروها ناموفق و بلیتی صادر نشد و تیم فنی «گیشه 7» مجبور به قطع دسترسی خرید بلیت جشنواره شد.

به اطلاع مخاطبان محترم می رساند خرید بلیت در سامانه «گیشه 7» مشمول 4% کارمزد متداول پرداخت خدمات آنلاین نمی شود و مشتریان می توانند بلیت زنجیره سینماهای «بهمن سبز» در سراسر کشور را نیز بدون پرداخت مالیات بر ارزش افزوده خریداری کنند.

به امید تداوم رونق سینماها و بهبود کیفیت خدمات دهی به مشتریان محترم «گیشه 7»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *